Informację o lotnisku w Gdańsku

Na życzenie odbierzemy naszego klienta z lotniska i przewieziemy do naszej siedziby w celu dopełnienia formalności. Siedziba naszej wypożyczalni znajduje się na tej samej ulicy co lotnisko, dlatego cała operacja nie zabiera wiele Państwa cennego czasu. Analogicznie oferujemy także podwózkę na lotnisko po zdaniu auta. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania:Jak umówić się na odbiór z lotniska?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 735 002 733 lub mailowo na biuro@rentmaxi.pl Ustalimy godzinę odbioru i Państwa nr lotu (dzięki temu będziemy wiedzieli o ewentualnym opóźnieniu)Gdzie będzie czekał podstawiony samochód?

Poniżej prezentujemy plan lotniska. Po wyjściu z terminalu będziemy czekać na PARKINGU 1 lub PARKINGU 2. Są to parkingi krótkoterminowe. Najlepiej jeszcze będąc w terminalu zadzwonić do nas w celu ustaleniu na którym konkretnie parkingu się znajdujemy.

mapa lotniska w Gdańsku

Co w przypadku opóźnienia lotu?

Jak wiadomo w czasie lotu Państwo nie zadzwonią i nie poinformują o opóźnieniu. Dlatego jeżeli będziemy znać nr lotu będziemy w stanie sprawdzić szacowane opóźnienie i czas Państwa przybycia. W przypadku dłuższego opóźnienia odjedziemy i wrócimy na czas przylotu. W przypadku opóźnienia krótkiego pozostaniemy na parkingu.Jaki jest koszt podstawienia?

Koszt podstawienia ustalamy telefonicznie lub mailowo. Jest on uzależniony od długości najmu i godziny podstawienia. Parking na lotnisku jest płatny (4,5 zł za 30 min) dlatego w przypadku ewentualnego opóźnienia będzie trzeba go pokryć.

Top