O nas

Nasza firma powstała na bazie nowoczesnej floty samochodów. Dzięki rzetelnemu podejściu do Klienta oraz wyjątkowo atrakcyjnym stawkom udało nam się zdobyć silną pozycję na trójmiejskim rynku wynajmu aut. Stale dopracowujemy nasze procedury, dopieszczamy oraz powiększamy naszą flotę i polepszamy nasza ofertę tak aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować pełne wsparcie natury prawnej, odnośnie bezogotówkowego wynajmu aut zastępczych z OC sprawcy. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz biznesowych – małych jak i dużych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu.

Obsługa klienta biznesowego

Motorem rozwojowym naszej firmy jest niewątpliwie klient biznesowy. Poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla biznesu wymuszają na nas ciągłe podwyższanie naszej wiedzy i technologii. Powierzając nam płynność swojego biznesu, masz pewność, że współpracujesz z nowoczesną i solidną firmą która Cię nie zawiedzie. U nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Pakiet bezpieczeństwa

Twój biznes opiera się na flocie samochodów które muszą być ciągle na chodzie? Zastanawiasz się co w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń? Zadzwoń i porozmawiajmy – w swoim wachlarzu usług na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

RZETELNOŚĆ

Dostałeś od nas potwierdzenie rezerwacji? Bądź spokojny! Będziemy na Ciebie czekać w umówionym miejscu i czasie. U nas nie doświadczysz przykrych niespodzianek. Nie ma u nas odstępstw od przyjętych procedur! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodniu.

JASNE ZASADY

Nasza oferta jest jasna i bez haczyków. Nie pobieramy żadnych opłat przygotowawczych o których dowiadujesz się w dniu wynajmu. Nasze auta są sprawne technicznie i bezpieczne. Nie umieszczamy na naszych samochodach dodatkowych reklam lub informacji o wypożyczalni.

DOŚWIADCZENIE

Jak w każdym fachu, doświadczenie jest kluczowe. Wiele lat dopracowywaliśmy nasze procedury aby nasi Klienci nie mieli żadnych problemów. Czas potrzebny na załatwienie formalności jest skrócony do minimum, dlatego nie będziesz tracił u nas swojego cennego czasu.

Rentmaxi

Misja firmy

Misją Rentmaxi jest budowanie pozytywnych relacji z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Wciąż doskonalimy nasze procedury oraz rozbudowujemy flotę samochodów. Dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i szybko zmieniającego się świata. Nie posiadamy ukrytych kosztów wynajmu samochodu. Takie działanie powoduje, że z dnia na dzień powiększamy grono zadowolonych klientów.

$

Opinie

„Pierwszy raz jeździłam samochodem hybrydowym. Rewelacja. Auto ciche, komfortowe i bardzo ekonomiczne. Obsługa kompetentna i życzliwa. Zdecydowanie polecam każdemu 🙂 Na pewno skorzystam z oferty ponownie.”
„Samachod w bardzo dobrym stanie, obsluga na wysokim poziomie, korzystna cena wypozyczenia. Na pewno jeszcze skorzystam z uslug. Polecam.”
„Polecam w 100 % super obsluga, auto ok, moje bylo roczne. Zadnych zastrzezen. Zdecydowanie skorzystam ponownie.”