Ważne informacje

 • Jak rozumieć "Brak ukrytych kosztów"

  Nasza firma opiera współpracę na jasnych zasadach. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat przygotowawczych. Płacą Państwo dokładnie odpowiednią stawkę x doba wynajmu. Proszę zwrócić na to uwagę przy porównywaniu ofert konkurencji.

 • Wymagane dokumenty

  Podczas odbioru pojazdu wymagane jest okazanie prawa jazdy (odpowiedniej kategorii, wymaganej do prowadzenia danego typu pojazdu) oraz drugiego dowódu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport).

 • Czy zdjęcia na stronie przedstawia auto które dostane na wynajem?

  Zdjęcia w wyszukiwarce mają charakter poglądowy ukazający markę i model danego samochodu. Wynajmowany może się róznić kolorem. Dodatkowo może się zdarzyć, że w danym czasie nie będzie dostępnego modelu. W takim wypadku w czasie pierwszego kontaktu telefonicznego lub mailowego potwierdzającego wynajem, poinformujemy o dostępnych modelach w danycm przedziale klasowym.

 • Czy możliwy jest najem samochodu jako pojazd zastępczy z OC sprawcy?

  Jak najbardziej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

 • Kiedy przysługuje mi auto zastępcze?

  Auto zastępcze przysługuje Ci, kiedy jesteś poszkodowany w wypadku lub kolizji drogowej, nie ze swojej winy (przez innego kierowce).

 • Co to jest kaucja / depozyt?

  Jest to depozyt zablokowany przez wypożyczalnię na czas najmu, zwalniany, gdy pojazd zostanie zwrócony bez uszkodzeń.

 1. Sprawdź naszą ofertę i wybierz interesujący Cię samochód.
 2. Przejdź do zakładki wybranego auta i użyj przycisku „Formularz Rezerwacji”.
 3. Wypełnij formularz podając Imię, swój adres email, nr telefonu oraz zakres dat w których chcesz wynająć samochód. Naciśnij przycisk „wyślij”. Możesz także od razu skontaktować się z nami telefonicznie pod nr tel. 735002733 aby dokonać rezerwacji i uzyskać dodatkowe informacje.
 4. W odpowiedzi skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w ciągu 3 godzin. Poinformujemy o dostępności auta w wybranym terminie lub w przypadku braku takiej dostępności zaproponujemy inny model auta.
 5. Ustalamy dokładną godzinę i miejsce odbioru auta oraz wszystkie inne najważniejsze informację.

Poznaj zasady dobrego wynajmu:


Top