Zasady wynajmu

NIE PAL TYTONIU W SAMOCHODZIE

Palony tytoń wydziela bardzo niemiły zapach który szybko „wżera się” w samochód. Chociaż palaczom wydaje się, że nie jest to intensywny smród i szybko go można wywietrzyć, są w błędzie. Osoby niepalące szybko wyczują, że było w aucie palone. Ponad to, ilu palaczom zdarzyło się, że żar z papierosa spadł na tapicerkę lub inny element w pojeździe? Prawie każdemu, dlatego bardzo prosimy o niepalenie w wynajmowanym samochodzie.


MAKSYMALNIE NA 10 KM PRZED ODDANIEM AUTA - ZATANKUJ

Auta oddajemy z taka samą ilością paliwa, z jaką odebraliśmy auto. Przeważnie jest to „do fulla”. Dlatego należy zatankować maksymalnie najbliżej miejsca oddania samochodu. Inne płyny eksploatacyjne są wliczone w cenę – dlatego nie należy się nimi martwić.


PARKUJ ROZSĄDNIE

Zaparkowany samochód to czas, w którym nie ma się wglądu na auto. W tym czasie ktoś może uderzyć lub obić samochód. Dlatego miejsce parkowania należy wybrać „ z głową”, aby zminimalizować w/w ryzyko. Starajmy się unikać zatłoczonych miejsc parkingowych i ciasnych przejazdów – w których inny samochód może się nie zmieścić i uderzyć nasz.

ODDAJ CZYSTE AUTO

Przed zdaniem samochodu, prosimy zwrócić uwagę na czystość auta. Należy sprzątnąć w środku wszystkie opakowania i inne przedmioty. Jeżeli to konieczne odkurzyć. Jeżeli wygląd zewnętrzny odbiega od stanu w jakim Państwo otrzymali auto – prosimy skorzystać z myjni.

Top